Ženy touží po lásce, muži po obdivu 

Ženské a mužské potřeby jsou odlišné. Zatímco ženu dostane do kolen kytice, milostné vyznání a pohlazení, srdce muže lační po obdivu, pochvale a uznání.

Ženy potřebují mluvit. Probrat nejrůznější záležitosti, problémy si vysvětlit, pojmenovat. Během komunikace odpočívají, protože mluvení je nabíjí. Muži to ale mají naopak. Když mluví, tak řeší problém, jejich vnímání dialogu je zcela odlišné než u žen.

Pět hlavních potřeb muže a ženy

Ženy mají pět hlavních potřeb: lásku, komunikaci, poctivost a otevřenost, finanční podporu a oddanost rodině. Muži mají nejdůležitější potřeby poněkud rozdílné, jsou to: sexuální naplnění, společnost při zábavě, atraktivní partnerka, domácí podpora a setrvalý obdiv.

Ženy potřebují velkou lásku

To, co v partnerství naplňuje nás ženy, nemusí nutně naplňovat muže. Občas proto vznikají zbytečná nedorozumění. Klíčovou potřebou ženy je láska a vědomí, zkrátka pocit, že je milována a hýčkána. Extrémně důležitá je komunikace a pocit, že muž je ochoten naslouchat a sdílet s námi téměř vše.

Muži žádají uctívání

Mužovou klíčovou potřebou je sex, těsně následovaný úctou a obdivem jeho ženy. Chlap by se spokojil s obyčejnou pochvalou a poděkováním, ale toho se mnoha mužům v dlouhodobých vztazích nedostává.

My ženy potřebujeme ocenění pochopitelně také. Jen nás to nepálí tolik jako muže. Když se muž cítí oceněn a žena milována, může pak dobře fungovat také sex.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden