Moje šťastná hvězda
Zhatí jí snoubenec plány?
Zhatí jí snoubenec plány?

Po nedávné krizi to vypadalo, že se dalo všechno do pořádku a SANDRA NOVÁKOVÁ (38) byla zase spokojená. Radost jí ale měla vydržet jen chvilku.

Už delší dobu se spekuluje, že to mezi Sandrou Novákovou (38) a jejím partnerem Vojtěchem Moravcem (33) pořádně skřípe. Na začátku roku oznámili zásnuby, veselka je ale zatím v nedohlednu.

Snoubenci měli prožívat pořádnou krizi, a dokonce to vypadalo i na rozchod. Žijí spolu už přes sedm let a mají syna Mikuláše (4). Když se chlapeček narodil, nejspíš si představovala, že se brzy stane vdanou paní.

Těšila se na svatbu

To se ale hodně zmýlila. Seriálový režisér totiž s žádostí o ruku pěkně otálel. Dočkala se až letos. Jejich svatební plány ale zprvu zhatila koronavirová pandemie.

Krátce nato se začalo šuškat, že to už mezi nimi není takové jako dřív. Herečka značně pohubla, na veřejnosti se ale snažili působit, jako kdyby to bylo mezi nimi stále zalité sluncem.

Jejich známým ale neuniklo, že je Sandra hodně posmutnělá. Zdali v tom hrál roli někdo třetí, to se ale zatím nepotvrdilo. Těžko říct, zda to byl záměr, jak vyřešit nebo jen oddálit jejich údajné problémy.

Sandra s Vojtěchem se ale před časem rozhodli, že spolu natočí vlastní film. Herečka se dokonce ujala psaní scénáře a tuto novou roli si doslova zamilovala.

Vrhli se na společný projekt

Byla také ráda, že může trávit víc času se svým partnerem. Nováková se totiž do snímku sama obsadila a Vojta ho celý režíroval. Podle všeho se těšila, že bude film s názvem Matky velkým úspěchem a už začala přemýšlet, kam až se může dostat.

Coby herečka si sice nemůže na nedostatek za-jímavých rolí stěžovat, prosadit se rovnou filmem a k tomu ještě vlastním, to je snem snad každého umělce.

Navíc přiznala, že právě scenáristika by mohla být to, čemu by se chtěla později věnovat. Přece jenom je to časově méně náročné než stát celý den na place a měla by tak víc času na svou rodinu.

Tedy aspoň takhle o tom sní. Realita však bude nejspíš někde trošku jinde. Možná už se viděla, jak se její život obrátí vzhůru nohama a už nebude muset tolik honit. Z toho ale očividně rychle vystřízlivěla. Sama totiž nedlouho poté přiznala, že jí Moravec s domácností vůbec nepomáhá.

On se vidí v zahraničí

„On je génius, umělec, nemůžu to po něm chtít,“ snažila se ho bránit. Veškeré plány, které tak měla, jsou už asi dávno pryč. Přece jenom mají malého syna, který potřebuje péči, a co se týče úklidu, to má na bedrech také jenom ona.

Zato Moravec už si má údajně plánovat, kam až ho velký úspěch může dovést. A co teprve kdyby dostal nabídku ze zahraničí. To by Sandře asi zlomilo srdce. Opět by totiž zůstala na všechno úplně sama. Třeba to ale nakonec nebude zase až tak horké

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz