Žhavá aférka Romana skoro stála manželství

Měl to být poklidný firemní večírek, který se pro moderátora Romana Šebrleho (43) změnil v pořádný průšvih. Nejen, že na něj bývalý desetibojař nedorazil se svou ženou Evou (42), kterou do společnosti ani po osmnácti letech příliš často nebere, ale ještě se spustil s asistentkou a muzikálovou tanečnicí Denisou Hodermanskou (34).

Brunetka je známá tím, že ji slavní muži velmi přitahují. Pro ni tak byl bývalý sportovec možná jenom dalším zářezem a příležitostí k zviditelnění. Jenže Romanovi za alkoholové řádění hrozí dost možná i rozvod. Co na divoké tanečky, následnou líbačku a společný odvoz ve tři ráno kamsi do neznáma řekla manželka?

Musí teď doma poslouchat?

Ta aférce svého muže, který se vždycky dušoval, že ženy po něm sice koukají, ale jeho nechávají klidným, nejprve nemohla uvěřit. „To si děláte srandu? Nejdřív se na ty fotky musím kouknout,“ vykoktala v šoku do telefonu. Do té doby si totiž byla svým pohledným partnerem naprosto jistá. „Poznala jsem ho tak dobře, že vím, že není potřeba ho hlídat. Takový okamžik nenastal v našem životě ani jednou. Roman je hodný chlap a věřím mu,“ vychvalovala ho nedávno do nebes. Situace je o to horší, že Roman byl ještě týden před románkem s cizí slečnou se svou rodinou na romantické dovolené v Itálii, odkud posílal zamilovaná vyznání a fotky.

Poučí se? Zatím stačila omluva

Kdo ale čekal, že se mu okamžitě zavřou dveře od rodinné vily a najde před nimi sbalené kufry, ten by se šeredně spletl. Bývalé běžkyni zřejmě zatím stačila veřejná omluva a příslib společné dovolené. „Mrzí mě, že jsem se choval tak, že na sebe nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, za který jsem se omluvil, nějak odčinit. Máme v plánu Řecko a během srpna se ještě někde různě koukneme,“ zpytoval další den svědomí Roman a hned vyvezl svou drahou polovičku alespoň na výlet do Harrachova. Rozhodla se Eva nepřilévat olej do ohně, protože už je na aférky zvyklá? Nebo nechce přijít o luxus, který jí moderátor umí dopřát? Jisté je, že se ještě od Romana máme na co těšit.

reklama
reklama