Zhroutila se přímo na pódiu, propukla v zoufalý pláč

Zpěvačka Madonna (64) je u soudu doslova jako doma. Zatímco některé spory s přehledem vyhrála, ty nejdůležitější skončily fiaskem. Jako ten, ve kterém bojovala o vlastního syna Rocca (22).

Je slavná a svět jí leží u nohou. Zdálo by se, že zpěvačka Madonna (64) má vše, co si jen usmyslí. To ale není tak docela pravda. Ačkoli se v posledních letech objevuje ve společnosti mužů, kteří jsou o několik desítek let mladší než ona, o pravou lásku ne a ne zavadit. A to samé se týká i vztahů s jejími potomky.

Strhla se bitva o syna

Madonna má dvě vlastní a dvě adoptované děti, a jak jsme se dozvěděli, právě syn Rocco (22), kterého si pořídila s britským režisérem Guyem Ritchiem (53), o její milující mateřskou lásku zřejmě příliš nestojí.

Rocco totiž už v patnácti letech utekl ke svému otci a o návratu k matce odmítl byť i jen přemýšlet. Následovala vleklá soudní bitva, z které Madonna vyšla totálně poražená. Zřejmě ji to zdrtilo, protože se

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden