Zhrzená Žilková se s odchodem Stropnického nesrovná!

Rozhodla se muži udělat peklo kvůli podlé nevěře s o dost mladší milenkou?

Herečce Veronice Žilkové (60) se po 14 letech rozpadlo manželství. Ona to ale nevzdává. Mezitím, co si velvyslanec Martin Stropnický (65) užívá mladé milenky, herečka prohlašuje, že ona žádost o rozvod nepodá, navíc usiluje, aby se Martin vrátil a zodpovědně se podílel na výchově dcery Korduly (16)!

Energická Žilková (60) se s odchodem manžela nedokáže smířit. O počínání Stropnického (65) mluví jako o zradě a s rozpadem manželství nepočítala ani v nejhorším snu.

Dokonce od manžela dostala k 60. narozeninám srdceryvné video, kde jí český velvyslanec vyznával lásku až za hrob, a ještě ten den večer jí poslal mail, kde jí vysvětluje, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden