Zhrzený milenec zahřívá Hance postýlku! Skandál pokračuje!

Roztočí se další kolo výčitek, výhrůžek a odporných erotických básniček z jejich soukromí? Koptík je zpět!

Po divokých tyátrech, které loni předváděli na veřejnosti herečka Hana Gregorová (65) a její zajíček Ondřej Koptík (34), přišel šok! Návrat, který nikdo nečekal! Hanka Ondrovi vše odpustila a už si ho opět pouští zpátky domů i do života. Zapomněla snad, jaké nechutnosti jí Ondra v minulosti udělal?

Syn Ondra už má avantýr své slavné matky dost.

Jestli něco umí herečka Hana Gregorová (65) skutečně hodně dobře, tak je to šokovat své okolí! Teď se třeba rozhodla vzít na milost svého bývalého milence Ondru Koptíka (34). Všechno prasklo na premiéře její nové divadelní hry Tři letušky v Paříži. „Nebyl pozvaný, ale tušila jsem, že se tu možná objeví. Viděli jste ten pugét... Prostě si myslím, že odpouštět je lidský,“ vysvětlovala v bulvárním televizním pořadu Topstar Hanka, kde přiznala, že jsou zase spolu. „Hele, je to tutovka: HG vzala v tichosti a pod podmínkou mlčení a abstinence zpátky Koptíka. Gratuluju, Ondro! Hezky uhranej návrat,“ práskl už před pár týdny známý provokatér a prudič celebrit, moderátor Pavel Novotný (37). To samé řekla i jedna z Hančiných sousedek. „Paní Gregorová tahala lidi za nos. Už týdny vídám  pana Koptíka od ní odcházet. Potkávám ho pravidelně na chodbě.“ Vše prasklo, když je novináři vyfotili, jak spolu po pemiéře představení odcházejí k Hance domů a ráno Ondra odcházel v jiném oblečení. Je vůbec možné, že by Hana zapomněla na všechno Ondrovo šílené mstivé a urážlivé chování? Na jeho fetování a skládání úchylných básniček z jejich intimního života, kvůli kterým teď má z ostudy kabát? Ondrovy hlášky naznačují, že se k sobě vrátili možná už na začátku prosince... „Kdo bojuje, neprohrává. Kdo miluje, nepřestává,“ napsal na svůj Facebook.To ale herečka razantně odmítá. Ondřeje prý od září, kdy se rozešli, neviděla, pět měsíců neodpovídala na jeho zprávy a až pak si občas spolu zavolali.

V jednu chvíli šokoval Ondra pornoherečkou.

Pravda o léčebně

Je dost možné, že se Hanička nad svým zajíčkem slitovala v momentě, kdy přestal s oplzlými veršíky a rozhodl se svou závislost na marihuaně řešit. Léčba totiž byla její jediná podmínka na jeho návrat. „Pracuji, práce mne baví, docházím na terapie, ale pořád je tu ten strašák drog,“ psal v lednu jako poslední vzkaz. Rozhodl se podstoupit šestitýdenní léčbu, kde měl zakázáno i používat mobilní telefon. „Když na konci ledna nastoupil na léčbu, Gregorová za ním pravidelně jezdila. Pekla mu štrúdly. A prvních čtrnáct dní, během kterých noví klienti nemohou přijímat návštěvy, mu denně volala na pevnou linku. Pak za ním jezdila a aspoň zdálky a přes plot na něj lascivně vyplazovala jazyk, naznačovala, že ho líbá,“ popisuje věrohodný zdroj léčebny.  Kde je tedy  pravda? Nenapravitelný průšvihář každopádně nevydržel ani pár týdnů a z léčebny v Havlíčkově Brodě ho nakonec propustili. „Vyhodili ho pro nekázeň a kvůli sprostému nadávání jiné pacientce,“ dosvědčil informátor. Na otázku, proč vzala herečka exmilence zase na milost, odpověděla: „Že by láska?“ Ale je to opravdu láska? Anebo zralá herečka zatoužila opět po mladém masíčku? Jak prozradila samotná Hana, Ondru teď bedlivě hlídá a zavedla tzv. suchý zákon, kdy se musí  vyhnout drogám a alkoholu.

Střídají se u něj jako na běžícím pásu

Přitom už se jí začínal rýsovat nový vztah, ve kterém by nepřišla ani o lichotky ze strany mladšího muže. Protože jejímu údajnému asistentovi a bývalému zaměstnanci jejího Divadla Radka Brzobohatého, tajemnému Davidovi není podle bujné kštice a rašícího strniště určitě víc než čtyřicet.

Potopil ji vlastní syn

Problémového Koptíka by tak hravě strčil do kapsy. A co víc! Hanka mu asi opravdu důvěřovala, protože se u ní doma také často objevoval sám, dokonce i venčil jejího pejska. Hrála to snad herečka na více stran? Teď nemá u své rodiny zastání. Nejen, že jí syn Ondřej Gregor Brzobohatý (35) vrazil kudlu do zad tím, že stále hraje v prodaném Divadle Radka Brzobohatého, s jehož novou principálkou Romanou Goščíkovou (35) je Hanka na kordy, ale ještě ji odsoudil za milostné rošády s mladým milencem. „Nezlobte se, ale nepřeji si být jakkoli spojován s matčinými bulvárními eskapádami. Se ženou se snažíme oběma jménům mých předků dělat čest. Tyto trapné kauzy mohou naše snažení v očích mnoha lidí jenom brzdit,“ rozčiluje se. Je snad jen otázkou času, kdy se z Ondry Gregor Brzobohatého stane zase pouhý Ondra Brzobohatý?

Skončí nakonec jako rebelka před soudem?

O pustit divadlo jejího zesnulého manžela Radka Brzobohatého (†79) pro ni nebylo vůbec jednoduché. Věnovala mu totiž dlouhých třináct let života. Teď jí navíc hrozí soud, protože si na popud založila vlastní divadelní spolek s podobným názvem Divadélko Radka Brzobohatého. „Zakoupila a zaplatila jsem nejen divadlo, ale i název. Budeme žádat, aby jí toto jednání zakázal soud a budeme se domáhat náhrady škody,“ osočila se současná principálka divadla Romana Goščíková (35). Hanka jí navíc začala přetahovat herce do hry Boeing – Boeing aneb Tři letušky v Paříži, takže musela Romana některá představení zrušit. „Popravdě ani nevím, jak se nová divadelní společnost jmenuje, ale mám parádní roli a na nic jiného nemám čas ani náladu,“ přiznala například oblíbená herečka Miluška Bittnerová (40). A Hanka přijímá i nové členy. „Přijala jsem to s hodně velkou nervozitou. Zahrála jsem si v televizním seriálu i ve filmu, ale byly to malé roličky. Jenže pak jsem si přečetla scénář a role letušky je vtipná, opravdu mi sedla,“ rozplývá se pro změnu sexy moderátorka Eva Perkausová (24). Hanka navíc provokativně vylepila plakáty přímo u vchodu do Divadla Radka Brzobohatého. Bude muset Hana tohle vážně vysvětlovat před soudem?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden