Zhubla kvůli nové lásce?

Během poslední doby se MAHULENA BOČANOVÁ (54) svému okolí  proměnila doslova před očima. Proslýchá se, že za tím vším stojí nový muž. Co ale vedle ní tajemného partnera čeká? 


Před rokem si Mahulena Bočanová (54) posteskla, že pořádně přibrala. „Jak jsme byly s Marinou nonstop doma, tak jsme hodně jedly a málo se hýbaly. Špatně se to shazuje, navíc po padesátce jde všechno hůř,“ svěřila odevzdaně.


Teď se ale herečka pochlubila, že celých deset kilo šlo přece jen dolů. Jak to, že se najednou odhodlala k takové změně? Sama tvrdí, že to bylo jen kvůli tomu, aby oblékla v nové divadelní sezoně kostýmy. Jak se ale zdá, může v tom mít prsty nový muž!


Vztah s mužem, kterému říkala Mr. Proper, nevyšel.

Kdo jí dělá společnost?

Nejde totiž zdalekajen o zhubnutí, Bočanová si nechala zkrátit vlasy a velmi jí to sluší.„Každá žena se chce líbit klukům,“ usmívala se tajuplně. V okruhu hereččiných známých se šušká o tom, že se po loňském rozchodu rozhodla najít si někoho nového.

A podle všeho se jí zadařilo. Před pár týdny se svým fanouškům svěřila s trapasem, kdy do luxusní restaurace vyrazila v nových šatech, na kterých byla i cedulka s cenou po slevě.

Nešlo však přehlédnout, že jí garde dělal nějaký muž. Jak je ale o Mahuleně známo, mlží tak dlouho, dokud to jde, a i kdyby byla momentálně sebevíc šťastná, stejně se tím chlubit nebude.

Hledá jenom povyražení?

Otázkou ale zůstává, co od onoho záhadného ctitele očekává. Bočanová totiž už nějaký čas razí heslo, že jí žádný muž nesmí do domu.

„Raději vydechnu ty poslední vteřiny života sama, než aby mě doma ještě někdo 30 let prudil,“ narážela tak trochu na svůj poslední vztah, po jehož ukončení si stěžovala, že místo partnera měla doma druhé dítě.

Hledá tak někoho jen na povyražení? Takový přítel s výhodami jistě má něco do sebe, avšak bez lásky umí být život pořádně smutný.

A o tom už sama něco ví. Přitom ještě před pár lety tvrdila, že chce být zadaná a někomu patřit. Kdoví, třeba je její rozhodnutí jen obranou před dalším milostným zklamáním.

reklama

Komentáře