Zhubni, nebo končíš!

Role v nové kriminálce Hlava Medúzy byla pro Jitku Čvančarovou příležitostí. Její výkon ale fanoušci kritizují. Čeká ji vyhazov? 

Naposledy mohli diváci vidět Jitku Čvančarovou v show Tvoje tvář má známý hlas, kde je oslnila nejen nadupaným dekoltem, ale také hlasem a zpěvem.

Stejné nadšení fanoušků možná předpokládala i v případě své role nekompromisní kriminalistky Karin, kterou má v nové kriminálce Filipa Renče (55). Poctivě se prý připravovala, a učila se dokonce střílet, přesto se úspěch nedostavil.

Zatímco někteří jsou z výkonů herečky nadšeni a chválí ji, jak se do své postavy vžila, jiní nejdou pro ostrá slova daleko. Vedle svých kolegů, Jiřího Dvořáka (53), Michala Isteníka (37) a Petry Bučkové (42), je podle nich Čvančarová přímo prkenná.

Prý se do takové kriminálky nehodí a měla by se držet talentových show nebo rolí smyslných žen. Vyčítají jí, že přehrává, jako by se ocitla v americkém céčkovém filmu, a roli jí ani trochu nevěří. Navíc mají problém si na ni jako na kriminalistku zvyknout.

„Možná je to i tou silnější postavou, že je na kriminalistku víc při těle,“ napsala jedna divačka a další si přisadila, že je Jitka opravdu po dvou dětech dvojnásobná.

„Čvančarová se na roli nehodí, se svými proporcemi působí směšně!“ napsal další divák. Horší ovšem je, že řada mužů se při pohledu na ni ani nebude moci pořádně soustředit na děj. A to je u kriminálky problém.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden