Můj kousek štěstí
Zhubni, nebo končíš!
Zhubni, nebo  končíš!

Role v nové kriminálce Hlava Medúzy byla pro Jitku Čvančarovou příležitostí. Její výkon ale fanoušci kritizují. Čeká ji vyhazov? 

Naposledy mohli diváci vidět Jitku Čvančarovou v show Tvoje tvář má známý hlas, kde je oslnila nejen nadupaným dekoltem, ale také hlasem a zpěvem.

Stejné nadšení fanoušků možná předpokládala i v případě své role nekompromisní kriminalistky Karin, kterou má v nové kriminálce Filipa Renče (55). Poctivě se prý připravovala, a učila se dokonce střílet, přesto se úspěch nedostavil.

Zatímco někteří jsou z výkonů herečky nadšeni a chválí ji, jak se do své postavy vžila, jiní nejdou pro ostrá slova daleko. Vedle svých kolegů, Jiřího Dvořáka (53), Michala Isteníka (37) a Petry Bučkové (42), je podle nich Čvančarová přímo prkenná.

Prý se do takové kriminálky nehodí a měla by se držet talentových show nebo rolí smyslných žen. Vyčítají jí, že přehrává, jako by se ocitla v americkém céčkovém filmu, a roli jí ani trochu nevěří. Navíc mají problém si na ni jako na kriminalistku zvyknout.

„Možná je to i tou silnější postavou, že je na kriminalistku víc při těle,“ napsala jedna divačka a další si přisadila, že je Jitka opravdu po dvou dětech dvojnásobná.

„Čvančarová se na roli nehodí, se svými proporcemi působí směšně!“ napsal další divák. Horší ovšem je, že řada mužů se při pohledu na ni ani nebude moci pořádně soustředit na děj. A to je u kriminálky problém.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz