Moje sladké tajemství
Žije její partner dvojím životem?
Žije její partner dvojím životem?

V minulosti se Dáda Patrasová (63) těšila velké oblibě dětí. V posledních letech si ale prošla mnoha složitými momenty. Největší dopad na ni měly bezesporu milenecké eskapády jejího manžela Felixe Slováčka (76), které dokázala dlouho tolerovat.

Jenže s Lucií Gelemovou (36) už slavný český saxofonista žije několik let a nevypadá to, že by se měl výrazně mladší přítelkyně vzdát. V nejsložitějších chvílích byl pro Dádu velkou oporou její partner Vito (50).

Její vztah se nikam neposouvá Bohužel ale, ačkoli už jsou partnery několik let, spolu stále tráví příliš málo času. A to samozřejmě Patrasovou velmi trápí. Údajně prý doufala, že v této době už budou opravdovými partnery, nicméně stále jejich vztah působí hodně svobodně a volně, čehož má údajně Vito hodně využívat.

Dokonce se o něm začíná čím dál hlasitěji mluvit, jako o muži, který žije dvojí život. Sice je s Dádou v kontaktu, vyslechne ji, občas se s ní sejde, ovšem prý nemá být ani zdaleka jedinou ženou v jeho životě. Narazila na další nevěrníka? Jako by se tedy životní příběh bývalé písničkářky opakoval. Zlí jazykové totiž tvrdí, že i Vito má spoustu milenek. Dáda to sice má tušit, ovšem v posledních týdnech neřeší nic jiného než zdravotní stav své dcery Aničky Slováčkové (24), které diagnostikovali zhoubný nádor.

Snaží se jí tak být nablízku a neřeší, jak na tom vlastně s Vitem jsou. Cítí, že to s Vitem není ideální Nejen že Dáda vypadá čím dál lépe, ale údajně se také vyhýbá alkoholu a opravdu tak pracuje na tom, aby za svou nepovedenou minulostí udělala tlustou čáru. A možná to vezme z jedné vody na čisto a odnese to i Vito. Někteří její blízcí přátelé se domnívají, že se snaží zalíbit Felixovi, jelikož stále nepřestala doufat, že by se k ní mohl vrátit.

Její kolegové z branže ale zase svorně tvrdí, že je naopak otevřená novému vztahu. Až čas ale ukáže, jakou životní cestou se zpěvačka vydá a zda opět dokáže žít naplno i bez skandálů.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz