Moje šťastná hvězda

Žilková tají, že se znovu vdala?

V životě herečky není nouze o zvraty a obraty. Je z ní jen krátce po rozvodu znovu vdaná paní?

Sladké tajemství podle našich informací skrývá herečka Veronika Žilková (62). Už pár týdnů má být manželkou hudebníka Josefa Holomáče (64). Podařilo se jí utajit svatbu před veřejností?


Vypadá to, že vše zlé už má herečka ze seriálu ZOO Veronika Žilková (62) konečně za sebou. Po boku sympatického hudebníka Josefa Holomáče (64) je šťastná a nevyměnila by ho za nic na světě. Dokonce se povídá, že se měli před pár týdny tajně vzít pouze za přítomnosti svědků. Ukáže se brzy, že je Žilková nově Holomáčovou?


Josef Holomáč (64) Je jejím strážným andělem, může se na něj spolehnout.

Dcera jako inspirace?

Informace o tajné svatbě nám přinesl anonymní zdroj z jejího blízkého okolí. Herečka se prý nechala inspirovat svou dcerou Agátou Hanychovou (39), jejíž svatba s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou (39) byla na konci uplynulého roku velkým překvapením.

Žilková ale prý od začátku roku cítí, že konečně žije se svým panem Božským. Ačkoli Holomáče vykreslovala jen jako kamaráda, nedávno povýšil na partnera a muže, který ji dělá šťastnou.

Žilková se svěřila, že ji chválí, jak je krásná, a jednoduše jí dává denně najevo lásku, což každá žena ocení. Je tak úplným opakem jejího exmanžela, diplomata Martina Stropnického (67). S tím sice prožila hezké roky, ale konec byl plný zklamání.

Martin Stropnický (67) jí zlomil srdce a ublížil jí. Nikdy mu to nezapomene.

Stropnický jí velmi ublížil

Tím největším bylo, když manželku po letech vyměnil za mladší milenku, asistentku Markétu Horňákovou (31). Hodně dlouho se pak táhl rozvod, protože se nedokázali domluvit na výši výživného a také na péči o tehdy nezletilou půvabnou dceru Kordulu (18).

Žilková je tak oficiálně rozvedená teprve od začátku loňského podzimu. Pokud se tak skutečně za Holomáče provdala, pak k tomu nejspíš došlo někdy na začátku letošního roku.

Jak to celé vlastně je?

My jsme pochopitelně pátrali po pravdě, ale do vydání článku se nám nepodařilo tyto informace potvrdit. V redakci jsme se shodli na tom, že je to nejspíš bohužel výmysl.

Žilková totiž rozhodně není celebrita, která by si kdovíjak chránila soukromí. Spíš ho naopak ráda vystavuje na sociálních sítích a nemá s tím sebemenší problém. Až si tak Holomáče vezme za manžela, nejspíš se to rychle dozvíme.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden