Můj čas na kafíčko

Žilková v obavách o nejmladší dceru

Jako mnohonásobná matka o sobě vždy mluvila coby o ochranitelské strážkyni rodiny, kolem které létala jako příslovečný hadr na holi.

A na tom se u Veroniky Žilkové (60), zdá se, ani ve zralém věku nic nemění, ačkoli už i její nejmladší dcera Kordula Stropnická (16) je dost velká na to, aby nechala matku celkem šesti dětí volně dýchat. Jenomže stačilo, aby teenagerku cosi ofouklo, a paní Veronika měla zase o „zábavu“ postaráno.

Choulostivá dívenka údajně čelila vysokým horečkám. „Nešlo to ničím srazit,“ referovala o domácím dramatu nejstarší dcera Agáta Hanychová (36). „Zkoušela všechno možné, i mokré prostěradlo, a nic. Zřejmě nějaká viróza, ale ty horečky jsou šílené a máma je strachy bez sebe.“

Jako by nestačila ruka probodnutá velkou dřevěnou třískou, kterou museli Žilkové ošetřit na chirurgii před měsícem, jako by nestačily ty starosti, které matce přidělala Agáta svým rozvodem a nutností vyplatit exmanžela Jakuba Prachaře (38), o vypíchnutém oku pejska o Vánocích nemluvě. Visí snad nad suchdolskou vilou nějaké prokletí?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden