Moje šťastná hvězda
Získává práci jenom z protekce?
Nikdo si nedovolí jí cokoli říct, aby nepřišel o kšeft, ovšem kamarádky si hledá těžko.
Získává práci jenom z protekce?
Zatím si střihla jen pár vedlejších rolí v seriálech

Manžel producent a manželka herečka. Přesně tak to má RENÉ DECASTELO (46) a jeho žena EVA DECASTELO (41), kterou do seriálu Slunečná obsadil. A kolegové zuří.

Herecká kariéra půvabné Evy Decastelo (41) není příliš bohatá. Zahrála si například ve filmu Román pro pokročilé, a vidět byla také v seriálu Ohnivý kuře. O nějaké větší role už delší dobu nezavadila.

Když její manžel, producent a scénárista René (46) přišel se seriálem Slunečná, koncept se jí moc líbil. Oba asi tušili, jak moc úspěšný seriál bude, a René chtěl, aby toho byla jeho manželka součástí. Decastelo tedy získala v seriálu menší vedlejší roli, ale musela projít konkurzem?

Chtěl rozjet její kariéru

Ona a její muž tvrdí, že ano, ale proslýchá se pravý opak. Decastelo si měla sama vybrat, že si zahraje jen menší roli. Údajně proto, aby ji nikdo nemohl podezírat z protekce. Tím pádem ji nejspíš překvapilo, že i přesto se objev i l y pochybnosti. Eva o větší roli nestála také z důvodu nedostatku času. Prý má spoustu dalších projektů, ale téměř nikdo neví, o jaké jde.

Kolegům může uškodit

Dávalo by smysl, že jí manžel zařídil práci. I malá role totiž dokázala některé herce vyšvihnout k velkým věcem. Decastelo totiž touží získat v nějakém filmu hlavní roli, aby se konečně mohla naplno projevit.

Režiséři jí ale bohužel příliš často neoslovují, výjimka je pouze její manžel. Ostatní herci na place ji berou tak, že je povoláním „manželka“ a může jim dost zavařit.

Zasahuje do scénáře

Případnou nevraživost si nikdo nedovolí projevit naplno. Za zády se o ní ale povídají nepěkné řeči. Eva se snaží být s každým za dobře, a to je nejspíš součástí její taktiky. Navíc má Eva i možnost zasahovat do scénáře, což už je slušná výhoda oproti ostatním.

Manžel se jí zřejmě čas od času zeptá, co si o dané scéně či zápletce myslí, a ona mu rázem řekne svůj názor. Někdy to scénář ovlivní, a někdy zase ne. Ovšem kolegové se třesou. Co kdyby jim zařídila vyškrtnutí jejich postavy z příběhu? Proto se jí někteří bojí.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz