Život jako velký román...

Co ji nezabilo, to ji posílilo. Ke dnu nešla, nad vodou ji drží v první řadě hudba. 

Statečně se rve s osudem. Mohla by pořádat přednáškové turné na téma: Co mě nezabije, to mě posílí. Nechce se pitvat v minulosti, ale na tolik hrůzy se zapomenout nedá. Ani dětství Věry Martinové (61) nepřipomínalo pohádkovou knížku. Věra byla zakomplexovaná holčička a možná až přehnaně přísná výchova jí to nijak neulehčovala.

„Nebyli jsme nijak bohatí, naši stavěli vlastníma rukama barák na kraji Dobrušky, peníze nebyly nazbyt, šatičky jsem měla čisté, ale nenosila jsem nikdy žádné módní výstřelky,“ vzpomíná první dáma české country hudby. Maminka pěkně zpívala, dcera nadání zdědila po ní. Učarovala jí kytara, líbily se jí trampské písničky.

Právě kytara jí pomohla zbavit se mindráků. U ohníčků bývala středem uznalé pozornosti. Vystudovala brněnskou konzervatoř, na studentská léta ráda vzpomíná. Byl to jeden

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden