Můj kousek štěstí

Život jí připadá čím dál hezčí. Je totiž zamilovaná

Můj kousek štěstí

Donedávna ani netušila, jak mnoho jí chybělo ke štěstí...

Hvězda ZOO, Modrého kódu, První republiky či Cest domů našla skutečnou lásku v pokročilejším věku. Veronika Freimanová (66) je konečně šťastná.

Nestárnoucí herečka, tak ji lidé vnímají. Její babičce bylo sto čtyři let, když zemřela. Dědeček Ladislav Preininger (†46) byl knihtiskař a válečný hrdina, popravený v roce 1941 Němci.

Druhý dědeček byl meziválečný poslanec, který v pohraničí zakládal vlastenecké spolky. Veronika Freimanová (66) se narodila v Praze, a fakt, že je dcerou režiséra a dramaturga, se na ní významně podepsal. Chodila do dramatického kroužku, hrála v divadle Křesadlo a po dvou letech na ekonomické škole zamířila na konzervatoř.

Vyprávěj

Jako velmi mladá na sebe upozornila rolí učitelky Hanky ve filmu Sněženky a machři. „Točilo se v chalupě, kde se i bydlelo, takže podle toho pak ta rána vypadala,“ vzpomíná s úsměvem. S kolegou Radkem Brzobohatým (†79) sem tam museli odjet do Prahy, a tak o některé bouřlivé

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden