Život ji tvrdě naučil vážit si svého štěstí

Jako existují odpírači očkování, jsou i lidé, kteří tzv. nejkrásnější svátky v roce, Vánoce, nesnášejí. Mezi lidi, kteří je nemají v lásce, patří i herečka Dana Syslová.

Ty loňské se rozhodla strávit s kamarádkou v Mariánských Lázních. Stalo se tak po řadě let, kdy bývala na svátky s rodinou, k čemuž se vrátila, když se jí narodil v rodině mladšího syna dnes již čtrnáctiletý vnuk. V moři smutku, kterým se brodila do té doby, nebylo totiž pro nějaké šťastné slavení místo.

V roce 1992 jí zemřel manžel, herec Vlastimil Hašek (†64), známý především jako nadporučík Ruda Pekař z Malého pitavalu z velkého města. Postihl ho infarkt, když ho pustili s nemocným srdcem z nemocnice domů. Krátce nato syn Jirka (†25) otcovu smrt neunesl a oběsil se.

S nadhledem

Nemůžeme se divit, že dojímání pod stromečkem herečku známou ze seriálů Ulice a Sestřičky Modrý kód neláká. K tragickým událostem se během let přidaly i zákeřné nemoci a nebezpečné nehody. Ačkoli by to málokdo vydržel, Dana k ranám osudu přistupuje jako smířený pragmatik. „Má to výhodu.

V životě mě potkalo tolik ošklivých věcí, že se mi nic horšího stát snad ani nemůže. Řeším to s nadhledem.“ Dokonce nechala numeroložku nahlédnout do budoucnosti a ta herečku uklidnila, že ji nic hrozného už nečeká. Jarka z Modrého kódu, která tu kamarádí s Naďou, neboli Danielou Kolářovou (74) své duševní rozpoložení řeší prací.

Kamarádky

Také Kolářová je vdova, po smrti herce Jiřího Ornesta (†70) zůstala sama. Má dva syny a ti mají děti. Když jde ale o opravdové porozumění, může je herečka, kterou hlavně kvůli filmu Léto s kovbojem dávali část života dohromady s Jaromírem Hanzlíkem (72), ačkoli mezi nimi nic nebylo, najít právě u své téměř jmenovkyně Dany. Život se možná dvěma ženám, které o něm hodně vědí, sdílí mnohem lépe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden