Život mu vynahradil smutné dětství

Nikdo ho nechtěl, příbuzní si ho předávali jako horký brambor, asi i proto si tolik váží nynější rodiny. Dokazuje to až podivuhodnou věrností.

Jako z červené knihovny je život jedné z nejzářivějších hollywoodských hvězd, Pierce Brosnana. Obsahuje nejhlubší pády, stejně jako triumfální vítězství. Tmavovlasému krasavci nelze vedle oslnivého vzhledu a talentu upřít ani další věc, která není ve světě celebrit samozřejmostí, a tou je ocelový charakter.

Nulové sebevědomí

Pochází z velmi skromných poměrů. Narodil se v Irsku devatenáctileté matce, která se za jeho otce sice krátce před porodem provdala, on však brzy zmizel a rodinu nechal, ať si nějak poradí. Zoufalé Piercově matce nezbylo než putovat za prací do Londýna, o chlapečka se starali prarodiče, kteří zemřeli, když

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden