Moje šťastná hvězda

Život v luxusu je v ohrožení?

Manželství bývalého moderátora Michala Hrdličky (31) a jeho ženy, tenistky Karolíny Plíškové (28), působí velmi harmonicky. Podle některých má vedle sebe teď Michal přesně takovou ženu, kterou dlouhá léta hledal.

Nemusí dřít, klidně může být i bez práce. Jeho manželka se totiž i tak postará o to, aby si žil v nadstandartním pohodlí. Tento názor má sdílet i Michalova bývalá partnerka, moderátorka Lucie Borhyová (42).

Ta se pochlubila, jak pracuje kolem domu a všechno dělá sama, Michalovi se do těchto prací ovšem údajně nikdy moc nechtělo.

Jako chlap ji zklamal?

Podle Lucie je údajně Michal dobrý leda tak na vymetání večírků, to je jeho největší talent. Jejich vztah měl skončit kvůli nevěře a také kvůli tomu, že měli oba jiné pohledy na svět.

Vedle své současné manželky je nejspíš hlavně kvůli finanční jistotě, kterou mu movitá choť poskytuje. Ani Lucie tehdy nebyla výjimkou. I ona sice pobírá velmi slušný plat, ale na tenistku bohužel nestačí.

Momentálně ale Plíšková nevydělává, protože je doma a odpočívá. Je za to ráda, protože její běžný režim a tréninky bývají velmi náročné. Teď většinu času lenoší, dívá se na televizi nebo si čte knihy.

Tlačí ji do tréninků

To má ale jejímu manželovi doslova pít krev. Byl by radši, kdyby jeho láska dál pracovala na své kariéře a posouvala se dál. Proto jí údajně nutí jít si občas zaběhat nebo zaposilovat, aby neztratila kondičku.

Občas se mu podaří tenistku přemluvit, ale není to vždy. Plíšková si totiž myslí, že odpočinek si právem zaslouží. Asi jí ale stále nedochází, že Michal má strach, aby nezačala vydělávat méně.

Kdy už si dá pokoj?

Jeho snaha se ale nesetkává s příliš velkým úspěchem. Měl by si dát trochu pohov, než jeho ženě dojdou nervy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden