Můj kousek štěstí

Životní lásku jí krade Grossová

Denisa i Anička jsou naprosto stejné typy, stačí málo, aby se jazýček na vahách vychýlil...

Každý ví, že Anička Slováčková (26) nedá dopustit na fešáka Milana Peroutku (32). To je poněkud opatrně řečeno.

Sympatická blondýnka je ve skutečnosti do svého velkého přítele z dětství zamilovaná, a zrovna taková láska, jejímž základem je kamarádství z dětských let, by mohla být začátkem dobrého, solidního manželství. V to dcera Dagmar Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) doufá.

Právě mladému herci a hudebníkovi se svěřila jako jednomu z prvních, když si vyslechla od lékařů ortel – že má rakovinu. „Dobře ví, že jsem tu pro ni,“ zareagoval tehdy syn bubeníka Milana Peroutky staršího (†49), což až vhání slzy do očí.

„Málokdo se mnou vydrží,“ přiznal před časem sebekriticky krasavec. To je o muzikantech všeobecně známo, leč Anička by jistě dokázala být tolerantní, kdyby jí to ovšem okolnosti dovolily.

Milana bohužel loví také tanečnice Denisa Grossová (24), starší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45). „Jako osoba mě baví,“ prohlásila o Peroutkovi a na dotaz, zda se jedná o vztah, odvětila: „Jejda, uvidíme,“ a významně se zachichotala.

Znají se půl roku, seznámila je Denisina sestra Natálie (19), kterou znáte ze Slunečné. Anička by neměla jen mlčky přihlížet, ale začít o svou životní lásku bojovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden