Zjistí, že je rozvod jediným řešením?

Moc dobře ví, jak se její manžel zachoval ke své bývalé manželce. A byla by velmi nerada, kdyby něco podobného jednoho dne zažila na vlastní kůži.

Když přijal před časem DAVID PRACHAŘ (64) nabídku účinkovat ve StarDance, nepotěšil tím svoji manželku LINDU RYBOVOU (47). Bojí se snad, že ji podvede se mladičkou tanečnicí?

Už delší dobu se povídá, že manželství herečky ze seriálu Ulice Lindy Rybové (47) a herce  ze seriálu Dobré zprávy Davida Prachaře (64) se nachází ve velké krizi. Lepší atmosféru v jejich vztahu podle našich informací nezajistila ani nedávná společná dovolená. Dokážou v manželství ještě najít ztracenou vášeň a lásku, anebo nakonec dojde na smutný rozchod?

Mají problém si najít chvíle jen pro sebe?

Dlouhé roky patří Rybová s Prachařm mezi naše nejobsazovanější herce. Září nejenom v seriálech, ale rovněž ve filmech či v divadlech. Kvůli tomu samozřejmě

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden