Moje šťastná hvězda

Zjistila, že si s mužem nerozumí?

Moje šťastná hvězda

Zatouží atraktivní Eva Decastelo dříve či později po někom, kdo by konečně vnesl do jejího života nějaké to pořádné zpestření?

EVA (43) a RENÉ (48) DECASTELO patří už dlouhou dobu k prototypům dokonalých manželů. Herečka si ale postěžovala, že se jejich životní názory v mnoha věcech rozcházejí. Má jejich vztah vůbec šanci na přežití?

Trvalo dlouho, než našla hvězda Slunečné toho pravého. Eva Decastelo (43) je se svým manželem, úspěšným scenáristou Reném (48), už přes 13 let a vypadá to, že doma zažívají jednu velkou idylku.

Jak se ale zdá, realita bude někde trochu jinde. Manžel prý nemá nejmenší zájem cokoli s ní podnikat a společných chvilek si tak užijí opravdu pomálu. A našlo by se toho ještě mnohem víc. Zajde to nakonec až tak daleko, že by se

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden