Zjistila, že Zajíce ve svém životě nepotřebuje?

Všechny je má zase pohromadě. Společné soužití ale podle všeho nedělá ani trochu dobrotu. Jaký to bude mít dopad na její vztah?

Pro svou rodinu by DANA BATULKOVÁ (63) udělala všechno. Jenže JAKUB (37) a MARIANA (27) se ale neustále vracejí domů a trpělivost jejího partnera ONDŘEJE ZAJÍCE (51) není nekonečná. Jak dlouho ho bude bavit být jen pátým kolem u vozu?

Hvězda seriálu Slunečná, herečka Dana Batulková (63), by pro své děti dýchala, s péčí o ně to ovšem prý tak moc přehání, že si tím už nejednou zadělala na pořádné trable. A to zejména co se milostného života týče. Partner, divadelník Ondřej Zajíc (51), už toho ale podle všeho začíná mít plné zuby.

Údajně mu vadí hlavně to, že na něj herečka nemá ani trochu čas, protože stále dává přednost někomu jinému. To se jí však může už brzy krutě vymstít. Skončí nakonec úplně sama?

Vztahu se zajícem nikdy nevěřila?

A okolí páru by se možná ani nedivilo, vždyť až dosud měl Zajíc svatou trpělivost se vším, s čím Dana přišla. Už na začátku jejich vztahu to s ní rozhodně neměl jednoduché. „Zpočátku jsem se s ním chtěla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře