Můj čas na kafíčko

Zjistila, že žije s dalším nevěrníkem?

Můj čas na kafíčko

Holomáč vypadá jako sympatický muž, který Žilkovou doopravdy miluje. Povídá se ale o něm, že má oči i pro jiné ženy. Co je na tom pravdy?

Ještě nedávno se Veronika Žilková (62) chlubila, jak moc krásně se cítí s hudebníkem Josefem Holomáčem (63). Možná se ale pozvolna odkrývá Holomáčova pravá tvář. Je snad možné, že jí byl nevěrný?

Herečka ze seriálu ZOO Veronika Žilková (62) si toho s muži v životě zažila opravdu hodně. I proto si místo v jejím srdci musel hudebník Josef Holomáč (63) vybojovat. Když se mu to ale povedlo a herečka o něm krátce mluví jako o své lásce, přichází šok v podobě spekulací o nevěře.

Opravdu Holomáč Žilkové způsobil takovou bolest, kterou od něj rozhodně nečekala? „S Pepou jsme oba již po rozvodu, můj konečně nabyl platnosti, takže můžeme spolu začít randit.

Nic víc, ani nic míň. V našem věku a s našimi šrámy lásky to úplně stačí,“ prozradila herečka na začátku roku v době, kdy

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden