Zjistili po letech, že k sobě patří?

Dlouhé roky okolo sebe chodili po špičkách. Dokážou si teď konečně přiznat city, které k sobě celou dobu chovají?

Po krásné SABINĚ LAURINOVÉ (49) její kolega MIROSLAV ŠIMŮNEK (43) dlouho marně toužil. Časy se ale mění a možná, že nakonec podlehla jeho kouzlu.

Jejich osudy se protnuly před 22 lety, když natáčeli slavnou pohádku Z pekla štěstí. Tehdy byla Sabina Laurinová (49) už ostřílenou herečkou, ale pro Miroslava Šimůnka (43) se jednalo o první profesionální roli v životě.

Během natáčení našel v krásné kolegyni velké zalíbení, avšak ona byla úplně někde jinde. Za sebou měla vztah s hercem Michalem Dlouhým (52) a byla čerstvě zamilovaná do rockera Josefa Vojtka (56), a ačkoli byl Mirek velký fešák, který v té době nedal spát snad žádné ženě, ona jeho náznaky

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden