Moje šťastná hvězda

Zkazil jí celý večer?

Po dlouhé době si vyrazila do společnosti, ale nejspíš si to neužila úplně podle svých představ. Herečka Tereza Voříšková (30), která se proslavila především díky filmu Bobule, si před pár dny vyrazila na předávání cen Český lev.

Společnost jí nedělal nikdo jiný než její manžel Matyáš Ramba (28). Ten se ale neměl chovat příliš přívětivě.

Všichni se kolem ní točili

Tereza získala svého historicky prvního Českého lva a to díky roli ve snímku Vlastníci. Byla štěstím bez sebe a po skončení slavnostního předávání se na ni samozřejmě všichni přítomní sesypali a hojně gratulovali.

Neustále dávala rozhovory a doslova šla od mikrofonu k mikrofonu. Vypadala šťastně, pozornost si užívala, protože byla dlouhé měsíce doma a pečovala o novorozeného syna.

Bylo to poprvé od porodu syna, kdy si vyrazila mezi lidi. Její manžel to bral ale podstatně jinak a svou ženu hlídal na každém kroku. Kdykoliv Tereza poskytovala rozhovor, Matyáš ji uháněl, aby už šla a nezdržovala se.

Cítil se zbytečný?

Možná za to mohla žárlivost. Matyáše totiž o rozhovor nikdo nepožádal, a tak se mohl cítit trochu zbytečný. Některým přítomným to prý přišlo, jako kdyby svou manželku nedokázal podpořit a nenechal ji užít si její moment na výsluní. Přesto Tereza na popohánění svého manžela vždy kývla a pospíchala za ním. Pro lásku zřejmě udělá cokoliv.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden