Zkrachoval jejich sen o velké rodině?

Chtěli vypadat jako reklama na štěstí, image jim ale pokazil milenec matky.

Taťána (33) a Ondřej (38) Gregor Brzobohatí představují dokonalou dvojici showbyznysu. On je úspěšný hudebník, ona modelka s dobrým srdcem, která vybudovala úspěšnou nadaci pro seniory Krása pomoci. I na nich je ale vidět, že všechno si naplánovat nelze.

Představují pár snů. Taťána (33) je krásná modelka, naše jediná Miss World, Ondřej (38) zase patří k nejtalentovanějším hudebníkům dnešní doby. A navíc pochází z dobré rodiny legendárního herce Radka Brzobohatého (†79).

Ve všem, co manželé Gregor Brzobohatí dělají, máte pocit, že musí být dokonalé. Ovšem ne vždy vše vyjde podle představ perfektního páru.

Pořádný mejdan už na začátku

Dohromady se dali zhruba před šesti lety. Taťána do té doby chodila s vlivnými muži, jejím partnerem byl například bývalý pražský radní a syn majitelů prestižního módního salonu RichteR Milan Richter (46).

Vztah s mladičkým muzikantem byl tak pro všechny překvapením. Odhalení jejich románku pomalu

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden