Zkrachuje Adamovské manželství se Štěpánkem?

Herec se vrací do Růžovky!

I když se zdálo, že ZLATA ADAMOVSKÁ (57) a PETR ŠTĚPÁNEK (68) budou tokat do konce života, zřejmě tomu tak není. Vztahy ve slavném páru prý značně ochladly a události budoucích dnů zřejmě nenapomohou opaku. Čeká je totiž zatěžkávací zkouška!

Láska mezi Adamovskou a Štěpánkem propukla v době společného natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herci, kteří si v oblíbené „Růžovce“ dokonce zahráli i manželský pár, k sobě začali chovat víc než jen kolegiální city, a tak zanedlouho se jejich seriálový příběh prolnul i do skutečnosti. V roce 2013 si řekli sladké ano a stali se tak i oficiálními manželi.

První trhliny

Od té doby si však jejich vztah prošel mnoha komplikacemi, které Zlatě a Petrovi v lásce rozhodně nebyly ku prospěchu. Jedna z nich zcela jistě byla i odchod Štěpánka z Ordinace, kdy scenaristé jeho postavu docenta Eduarda Valšíka poslali na dobu neurčitou do Francie. Kromě toho, že byl herec nesvůj z náhlého odchodu ze seriálu a jeho pochmurná nálada na domácím klidu zřejmě nepřidala, zároveň se Zlatou nemohl trávit tolik společného času, což se dřív nebo později muselo nemile promítnout i na jejich vztahu.

Díky Ordinaci začal jejich románek, bude nakonec i hrobníkem jejich vztahu?

„Potěší mě i to, když máme možnost si po představení popovídat,“ posteskl si nedávno Štěpánek, který tak jasně dal najevo, že se svou ženou doma míjí. Zlatiny nápadníci mu na klidu a náladě jistě nepřidali. A nejhorší na tom je, že se tím Adamovská na potkání chlubí. „Měla jsem hodně ctitelů a přiznám se, že i vlastně dodneška mám,“ libuje si herečka, o níž se nedávno říkalo, že má mezi kolegy velkého obdivovatele, který by za její přízeň byl ochoten dát vše. A šel by prý klidně i přes mrtvoly.

Zamiluje se?

Nebylo by proto divu, kdyby všechny tyto skutečnosti napomohly tomu, aby se manželé navzájem odcizili, a dokonce začali uvažovat o ukončení svazku. Pokud však všechny tyto potíže dokázali překonat, rýsuje se další na obzoru.

Po šesti letech se totiž Štěpánek vítězoslavně vrací do Ordinace a nebude v tom sám. Valšík z Francie přicestuje i se svou mladou milenkou, kterou ztvární MARIKA ŠOPOSKÁ (27). Bude o dvaačtyřicet let mladší kolegyně posledním hřebíčkem do rakve jejich manželství? Vždyť by se mohlo snadno stát, že se Petr do Mariky zakouká a podobně jako kdysi k Zlatě k ní zahoří láskou! Nezbývá než doufat, že právě tato zatěžkávací zkouška pro ně bude sloužit jako ten nejlepší stmelovák jejich poněkud narušeného vztahu.

Marika Šoposká.

reklama
reklama

Komentáře