Zkrotí druhá Monika nespoutaného rebela Mareše?

Pojistil si ji prstenem za půl milionu! Kolik dá za svatbu? Jen zásnuby ho stály téměř jeden milion korun!

Po dvou letech se módní redaktorka Monika Koblížková (36) konečně dočkala! Může však věřit svému nastávajícímu, moderátorovi Leoši Marešovi (41), když před časem své první ženě slíbil lásku a vzápětí utekl za sexy modelkou? A jak asi dopadne jejich chystaná svatba?

První svatba byla jak z pohádky. Šťastně až do smrti ale nežili.

Letos v květnu se známý český moderátor a příležitostný rapper Leoš Mareš (41) nechal po devíti letech, kdy žili odděleně, rozvést se svou první ženou Monikou Marešovou (42). Teď na podzim požádal o ruku svou přítelkyni, módní redaktorku Moniku Koblížkovou (36). Prvně to pojal opravdu romanticky a své drahé snoubence nechal pronajmout celý kinosál, kde se pak společně koukali na prezentaci svých společných fotek. Ani tentokrát se nenechal zahanbit a v přepychovém hotelu Esplanade v Mariánských Lázních zaplatil luxusní večeři a přichystal parádní ohňostroj pro svou lásku. Předtím ještě stihl o svolení požádat její rodiče, a když na jejich společnou písničku od britské skupiny Coldplay poklekl, dojatá Monika řekla „ano“. Může si ale být jistá, že to tentokrát její miláček myslí vážně? Už jednou slíbil doživotní lásku své první ženě Monice, jenže pak se mu vzbouřily hormony a odešel od ní i jejich dvou synků Jakuba (11) a malého Matěje (8)!

Je konečně ochotný se po letech usadit a mít další děti?

Bude to největší  svatba roku?

Seznámili se před dvěma a půl lety při úplně jiné svatbě svého společného kamaráda, stylisty českých celebrit Filipa Vaňka (39), který si tehdy bral svého přítele v Čapím hnízdě po zásnubách v Benátkách. Teď mají začít chystat svou svatbu a Leoš už nyní prozradil, že to určitě chtějí stihnout podle zvyku do roka a do dne! Jak budou hostina a obřad vypadat? A plácne se jeden z nejžádanějších českých moderátorů minimálně stejně přes kapsu, jako tomu bylo při utajovaných zásnubách, kdy ho jeden víkend i s diamantovým prstenem stál milion a půl?

Luxus, z kterého se až točí hlava

„Jak to zpracujeme, podle mě ještě ani sami nevíme. Takže se bavíme o různých možnostech, ale hlavně si to chceme pořádně užít,“ těší se na svou v pořadí už druhou svatbu sám Leoš. Do konce října příštího roku, kdy to bude přesně rok, má ale ještě prý dost času. Co když si to do té doby ještě stihne rozmyslet a Monika tak zůstane sama stejně jako její jmenovkyně? Možná by měla přípravy trochu uspěchat… Zatím to ale vypadá, že pohledná tmavovláska žádné pochyby o svém novodobém princi nemá. On taky známý moderátor moc dobře ví, jak na ni. Po jeho boku si totiž žije jako v bavlnce. Místo aby oblíbený bavič splatil nadělané leasingy na svých rychlých značkových autech, vyrazil opět radši k moři. Dokonalý pár vážně neztrácel čas a po bombastických zásnubách se hned vydal na romantickou dovolenou na exotické Maledivy do pětihvězdičkového resortu, kde jen jedna noc vyjde v přepočtu na čtyřicet tisíc korun! Sama Monika okomentovala takové místo na jedné ze svých sociálních sítí jako ráj na zemi. Aby taky za svou snoubenku Leoš neutrácel, když zažívá nejlepší chvíle své kariéry. Kromě moderování se totiž po letech vrátil opět k vystupování na jevišti a lidé mu za lístky na takovou akci doslova trhají ruce. Po dvou vyprodaných koncertech v pražském Karlíně chystá příští rok dokonce už druhý koncert v ohromné O2 areně, kde vystupovali i takové hvězdy jako zpěvák Phil Collins (66) nebo zpěvačka Tina Turner (79). „Měl jsem v plánu uspořádat Karlín a konec. Jenže já jsem na tom pódiu objevil novou věc, kterou jsem nezažil. Podlehl jsem tomu a zamiloval se,“ přiznal Leoš.

Musí se snad vdávat?

První zvládl vyprodat za pouhých devět hodin! Sál má přitom kapacitu přes 17 ti- síc a nejde přitom o žádnou levnou záležitost. Nejlevnější lístek stojí jeho fanoušky až tisíc korun.Hned jak se svět dozvěděl, že je Monika okroužkovaná na levém prsteníčku, každého napadla ta jedna zásadní otázka. Je snad těhotná a musí se vdávat? Když už nic, tak věk na to určitě má! Dokonce se dá říct, že má nejvyšší čas. Takové spekulace ale sám Leoš hned vyvrátil. Vysoká redaktorka je navíc momentálně vyhublá až na kost. Jak se ale bude Leoš tvářit, až po něm jeho novomanželka bude nějakého toho potomka chtít? A že takový čas určitě přijde, protože sama Monika o tom ještě před rokem básnila, natož teď… „Je mi třicet pět let, nejsem nejmladší. Ale přiznávám, že už jsem zvyklá na svoje tempo a vím, že s dítětem se všechno změní. Nejsem typ, který by doma rád pekl buchty, ale děti mít chci,“ nechala se slyšet. Leoš ale sám už dva syny s exmanželkou má. Bude chtít ještě další dítě?

Uteče Leoš zbaběle od další manželky?

Bude se s další Monikou v řadě opakovat smutná historie? Jen co si před devíti lety Leoš vzal matku svých dvou potomků na romantickém zámku Jemniště, za další společné roky už jí zase pro změnu opouštěl kvůli modelce Haně Svobodové (29). Od té doby se ženy kolem známého moderátora měnily jako na běžícím pásu. Zjistil snad mladý zpěvák, že si ještě nestihl nic užít, a dostal strach z usazeného způsobu života? „Najednou jsem si uvědomil, že přesně vím, jak by vypadal můj život až do smrti. Ten hrozící stereotyp rodinného života mě asi vyděsil. Jiný by zatnuli zuby a obětovali se, ale já jsem sobec,“ svěřil se bez mučení se svými pocity Leoš. Co když ho ale taková panika znovu chytne, jen co padne do chomoutu a zadělá na další miminko? Nebo už se poučil a dostatečně vyblbnul, aby se konečně po čtyřicítce usadil? A přijde Monika na nějaký recept, jak neposedného požitkáře zkrotit a připoutat doma? Jak tohle dopadne? To se asi ukáže až časem!

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama