Zkusíte Breussovu očistnou kúru?

Chcete si před dovolenou opravdu důkladně vyčistit tělo od všech škodlivin? Breussova metoda je skutečně radikální způsob očisty. Často bývá označována i jako alternativní způsob léčby rakoviny.

Pouze pro odhodlané

Při Breussově očistě musíte celých čtyřicet dní pít pouze zeleninové šťávy a bylinkové čaje. Pevná strava není povolena. Protože taková dieta představuje pro tělo velkou zátěž, je nutné se vyvarovat jakékoli fyzické námahy, kromě lehkých procházek.

Ještě před zahájením samotného očistného procesu je nutné přibližně týden postupně omezovat příjem potravy, aby přechod nebyl tak prudký.

Hubnutí není cílem

Přesto, že při očistě dochází k dramatickému váhovému úbytku, není vhodné brát ji jako prostředek k hubnutí. Shozená kila totiž rychle naberete zpět.

Navíc u psychicky labilnějších jedinců hrozí, že by je tak výrazné omezení stravování mohlo dovést k mentální anorexii. Jestli je vaším cílem co nejlépe očistit tělo, pak může být pro vás tou správnou cestou.

Poraďte se

Do očisty Breussovou metodou se nepouštějte bez konzultace s lékařem. Jestliže vám očistu schválí, domluvte se na nejméně jedné kontrole v průběhu očisty. Jestliže vám metodu očisty nedoporučí, můžete zkusit zkombinovat zdravý jídelníček s konzumací zeleninových šťáv.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden