Zlata Adamovská: Proč mluví o rozvodu?

Kde se tento výraz vzal ve slovníku hrdliček Zlaty Adamovské (57) a Petra Štěpánka (68)? Jejich občasné drobné spory by je před lety přivedly k rozvodovému soudu.

Nyní, ve zralém věku, jsou už daleko rozumnější než kdysi. Pro oba je jejich nynější manželství již třetí, a tak dobře vědí, že když nejde o život, nejde prakticky o nic. Shodnou se dokonce i na tom, že kdyby se potkali ve dvaceti, tak jsou už dávno rozvedení.

A možná že kdyby se potkali třeba i ve čtyřiceti, nepomohlo by to – taktéž by dospěli k rozvodu. Osud k nim byl naštěstí milostivý a přiměl je k důvěrnému setkání až ve zralém věku. Dobře udělal. Díky nadhledu jsou teď oba klidní, rozumní a smířliví.

Když se nedejbože schyluje k hádce, Petr Štěpánek se jednoduše otočí a odejde pryč. A po osobě, která v místnosti už není, nemůžete házet talíře anebo ramínka na šaty. Zachováte si sebeúctu a nezdemolujete pokoj.

Toto řešení herec vřele doporučuje. Navíc Adamovskou neustále zahrnuje pozorností. Každé ráno jí nosí kávu a snídani do postele, zve ji na zajímavé výlety a na ženami tolik oblíbené romantické večeře. .

reklama
reklama

Komentáře