Zlata Adamovská: Utekla každému, uteče i Štěpánkovi?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě se mužům líbila odjakživa. V mládí vypadala jako víla, vzpomeňme na seriál Sanitka z roku 1984, v němž hrála spanilou Elišku Janderovou, křehkou, submisivní, oddanou. Zlata Adamovská je jiné povahy, oproti mírné Elišce je razantnější a rozhodnější.


Ani její v pořadí již třetí manžel Petr Štěpánek (72) si nemůže být stoprocentně jist, zda jednoho pochmurného dne nenalezne kufry přede dveřmi, v horším případě věci denní potřeby nemilosrdně vyhozené z okna.

Pokud se znelíbí, dojde ke katastrofě srovnatelné se zemětřesením. Zlata utekla v sedmnácti z domova, měla pocit, že v panelovém bytě už jich žije moc. Zamířila k první lásce, tu záhy poslala k vodě, neboť skončila u oltáře s Vadimem Petrovem ml. (63).

Brzy jí začal lézt na nervy pro volnomyšlenkářství a nespolehlivost, a tak letěl. Vypakovala i druhého muže Radka Johna (66), jemuž nevěry přerostly přes hlavu a pořídil si i tajného potomka. Dá se říci, že třetí manžel Štěpánek žije na sopce či tančí mezi vejci. Jestli nebude sekat dobrotu, může se stát cokoli.

reklama
reklama

Komentáře