Moje šťastná hvězda

Zlatovláska uměla zamotat hlavu všem mužům

Moje šťastná hvězda

Patřila k obdivovaným kráskám, které milovali diváci i režiséři. Ale v lásce moc štěstí neměla a rozloučila se už i s herectvím, aby si splnila svůj dětský sen.

Kdysi patřila Jorga Kotrbová (76) k nejkrásnějším herečkám. Na filmovém plátně a v televizi ji už sice dlouho nevídáme, přesto na ni diváci nikdy úplně nezapomněli. Zcela právem!

Za to, že i mladší generace znají herečku se zvláštním severským jménem, může hlavně jedna z nejslavnějších pohádek. V ní hrála Jorga Kotrbová (76) princeznu Zlatovlásku, do níž se zamiluje Jiřík v podání Petra Štěpánka (76).

Navždy Zlatovláska

Oba tehdy tvořili skutečně krásný pár, a tak se pochopitelně spekulovalo, zda se mladý herec nezakoukal do půvabné herečky, na níž mohli ostatní muži nechat oči.

Ve skutečnosti se ale Štěpánek zamiloval do režisérky a scenáristky Vlasty Janečkové (†77), která byla o 14 let starší. Ale právě ona se stala Štěpánkovou manželkou a byla jí

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden