Zlomená a na dně! Muži od ní utíkají?

Už přes rok se na veřejnosti neukázala s žádným mužem. Ivana Jirešová (43) však na lásku nezanevřela, jen má při výběru mužů obrovskou smůlu.

Jakmile se do někoho zamiluje, dotyčný ji vždy opustí. Proto se v minulém roce rozhodla, že bude veškerý svůj volný čas raději věnovat cvičení, kterým žije, a také milované dcerce Sofii Fridě (16).

Jenže ta o to nikdy příliš nestála. Raději trávila čas se svým tatínkem Ondřejem Höppnerem (†55). Když zemřel, zhroutil se jí celý svět a herečka o ni má obrovský strach. Teď ale neví, co řešit dřív, jestli svůj milostný život, nebo dospívající dceru.

Je až příliš svérázná?

Všichni se jí bojí Naposledy herečka randila s modelem Jiřím Kmoníčkem (26). Žádná velká láska z toho ale nebyla. Románek údajně trval jenom pár týdnů.

Mnohem vážnější vztah měla s podnikatelem Milanem Štědrou (37), s nímž randila ještě před Kmoníčkem. Jenže ani tento vztah nevydržel déle než rok. Od té doby, co se rozvedla s Viktorem Dykem (52), zkrátka nenatrefila na toho pravého. Čím to?

Ti, co ji znají, mají jasno. Ivana Jirešová je velmi pedantská žena, která si nic neodpustí a je na sebe velmi přísná. Přesně taková je ale i na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama