Zlomí konečně své prokletí?

V posledních letech se Sabině Laurinové (45) příliš nedařilo, a to nejen v soukromém životě, ale ani v tom profesním. Její sláva pomalu vyhasínala a zdálo se, že na ni tvůrci seriálů a filmových pohádek už dávno zapomněli.

Nyní ale prožívá nečekaný návrat na obrazovky a spekuluje se dokonce i o tom, že se krásné blondýnce blýská na lepší časy i v milostné oblasti. Jsou to jenom hloupé fámy, nebo je opravdu nestárnoucí herečka opravdu zamilovaná?

Zůstala sama s dětmi

Není žádným tajemstvím, že Laurinová neměla nikdy moc štěstí na muže. Její vrozená křehkost a půvab je sice vždycky přitahoval, ovšem nikdy dlouho nevydrželi. Je to s podivem, vždyť patří mezi jednu z našich nejkrásnější hereček… Přesto byla v posledních několika letech bez stálého partnera a na výchovu svých dvou dcer zůstala sama.

Vztah jí nevyšel s drsným rockerem Pepou Vojtkem (51) s nímž má nejstarší dceru Valentýnu (15) ani později s pohledným zubařem Karlem Kameníkem (49), který je otcem mladší Máji (8). „Jsem máma a živitelka, což není jednoduchá dvojrole, ale zvládám ji, i když to někdy není lehké,“ přiznala se herečka, která je vzhledem ke své situaci vděčná k nabídce zahrát si v novém seriálu Modrý kód. V něm získala hlavní roli rázné vrchní sestry Marie.

S prací přišla láska?

Zákulisím seriálu z nemocničního prostředí se šíří zvěsti o tom, že bývalá představitelka krásných princezen zakoukala do svého kolegy Marka Němce. O něm kritici mluví jako o novodobém televizní idolu a jak se zdá, pohlednému muži s hlubokým pohledem neodolala zřejmě ani Laurinová.

Na tiskové konferenci k seriálu se k němu prý neustále tiskla a nespustila z něho oči. Má to ale malý háček – Němec je šťastně ženatý a jen sotva by na tom chtěl něco měnit. Zdá se tedy, že Laurinová svou smůlu v lásce asi ani tentokrát neprolomí. Ale kdo ví, cesty osudu jsou mnohdy opravdu nevyzpytatelné…

reklama
reklama