Moje šťastná hvězda

Zlomil Burešové srdce, protože si našel milenku?

Moje šťastná hvězda

Zpočátku to vypadalo na vášnivou lásku. Když spolu pak přivedli na svět syna, začalo se mluvit i o svatbě. Teď se ale zdá, že na tu nikdy nedojde.

Eva Burešová (30) věřila, že je pro ni právě šéfkuchař tím pravým. Přemek Forejt (36) ji ze začátku rozmazloval a choval se k ní jako k princezně. To ale mělo skončit. Věnuje se milence?

Na veřejnosti se snaží působit jako ideální pár. Jenže to mezi hvězdou seriálu ZOO Evou Burešovou (30) a jejím šéfkuchařem Přemkem Forejtem (36) podle všeho pořádně vře. Říká se, že si Forejt našel milenku a prý nejde jen o jednorázový románek. Pokud je to pravda, pro Evu Burešovou by to samozřejmě byla velká rána.

Vždyť ještě nedávno to vypadalo, že by se hvězdní partneři spíš mohli vzít, než aby se spekulovalo o rozchodu. Na druhou stranu by to možná vysvětlovalo, proč sympatická brunetka

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden