Zlomil Pecháčkové kolega srdce?

Hledám lásku! Popularita partnera je atributem číslo jedna!

Když začala herečka Michaela Pecháčková (19) točit seriál ZOO, doufala, že tam najde i nějakou tu lásku. Většina jejích kolegů byla ale zadaných. Jenže pak přišel písničkář Tomáš Klus (36)!

Půvabná blondýnka se nijak netajila tím, že točit právě s Klusem je naprosto famózní zážitek. „Můžu říct, že jsme si s Tomášem sedli. Jak po lidské stránce, tak herecké,“ naznačovala, že její náklonnost přerostla v něco víc. Při natáčení prý měla využít každou chvíli, aby byli spolu sami.

Manželka Tamara Tomáše Kluse jen tak nepustí!

Jenže Klus měl doma dostat nůž na krk od manželky Tamary (35), která už sice dříve nějaké ty jeho nevěry zvládla, znovu do toho ale jít nehodlá. A tak se s ním najednou začala ukazovat častěji na veřejnosti a nechala se slyšet, že chápe, že je o jejího manžela zájem, když je tak úžasný, ze spárů ho ale nepustí.

Slavný kolega by byl terno!

A Pecháčkové zbyly jen oči pro pláč. Velkou oporou jí má být kolega z muzikálu Vojtěch Drahokoupil (27), i jeho náklonnost si prý ale vyložila špatně. Není divu, že by vedle sebe pořádného chlapa už konečně chtěla, pro kariéru už obětovala dost – dokonce odešla z Pražské konzervatoře, aby měla čas točit.

Navíc herectví začala dělat kvůli tomu, aby se stala slavnou. Je tak jasné, že partner z branže by jí mohl dávat nejen rady, ale dostat ji i k zajímavým projektům.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden