Moje šťastná hvězda

Zlomil jí tanečník srdce?

Všichni si mysleli, že ji láska k mladšímu kolegovi brzy přejde. Zdá se však, že tomu tak není.

V milostném životě má SIMONA BABČÁKOVÁ (48) neskutečnou smůlu. Po rozchodu se prý konečně zamilovala, jenže její láska nemá bohužel šanci!


Jedenáctá řada StarDance už je sice dávno za námi, někteří účastníci jí ale žijí stále. Mezi ně patří i Simona Babčáková (48). Ta nejenže nedotančila tak daleko, jak si představovala, vypadá to také, že si z parketu odnesla navíc i zlomené srdce.


Potkala toho pravého?


Herečka ze seriálu Comeback se nijak netajila tím, že mohla na svém tanečním partnerovi Martinu Prágrovi (27) oči nechat. Ostatně, jak jsme vás již informovali, z jejího projevu to bylo patrné už od samého počátku. Avšak zdálo se, že jde z její strany jen o letmé poblouznění, které ji po skončení soutěže rychle přejde.


Přece jen, trávili spolu hodně času, a jak už to tak v téhle soutěži bývá, tanečníci k sobě přilnou, ať chtějí nebo nechtějí. Ovšem časem se začíná ukazovat, že mělo jejich setkání pro herečku opravdu velký význam. Žádný happyend se ale bohužel nekoná.  „Radost ze života mi vybuchla v duši jako nová kvalita srdce,“ rozplývala se okouzlená Babčáková.


Od rozchodu s fitness trenérem hledá toho pravého.

Po vzoru svých kolegů z minulých řad totiž našla zřejmě ve svém tanečním partnerovi muže, kterého dlouho hledala. Poslední vztah s fitness trenérem Ianem Adensamem (44) byl prý často velmi divoký, výbušný a o hádky nebyla nouze. S přibývajícími roky ale herečka hledá spíš lásku, radost a souznění, které jejímu životu dosud chyběly.

Musí ho nechat odejít

Tohle všechno naneštěstí našla právě po boku Prágra. Babčáková tvrdí, že se potkaly jejich duše, oba zažívají potěšení ze setkání a spolupráce. Potkali se navíc prý také na úrovni humoru, podobného cítění… Je nepochybně smutné najít někoho, s kým si člověk po všech směrech rozumí, a muset se smířit s tím, že nikdy nejspíš nebudou spolu.

S Martinem údajně mají pocit, jako by se znali odjakživa, rozumějí si snad úplně ve všem, přesto musí jít každý svou cestou. Babčáková se sice už tehdy nechala slyšet, že velký věkový rozdíl je sice jistou překážkou, v jejím případě je to ale to nejmenší. Martinovo srdce totiž bije jen pro jeho přítelkyni Denisu Galandžárovou, která je rovněž tanečnicí.

„V našem vztahu je velká svoboda. Martin ale patří jako muž své Denisce,“ uvedla závěrem herečka, která ale dostala od Galandžárové požehnání, aby spolu s Martinem trávili společný čas, když si tak dobře rozumějí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden