Moje šťastná hvězda

Zlomil Pecháčkové kolega srdce?

Smutným období si údajně prochází hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková (19). Povídá se, že se měla během zkoušení muzikálu Okno mé lásky zamilovat do staršího kolegy Vojtěcha Drahokoupila (27).


Zpočátku sice věděla, že je zadaný a tvoří pár s partnerkou Anetou Vrzalovou (31). Když se s ní ale po čase Drahokoupil rozešel, možná si myslela, že to udělal proto, aby mohli být spolu. Jenže opak je pravdau. Nejenže Pecháčkové nedal šanci, ale navíc se nedávno ve společnosti objevil znovu po boku Vrzalové.


Zvláštní důvod rozchodu


„My se máme hrozně rádi, rozešli jsme se z rozumu,“ vysvětlil zvláštním způsobem Drahokoupil situaci. Nelze ale vyloučit ani to, že se k sobě vrátili a jen to Drahokoupil před veřejností tají.  Je ale jasné, že pokud Pecháčková skutečně kolegu miluje, musí ji celá tato situace opravdu hodně mrzet.


Tím spíš, když se její kolegové shodují na tom, že je to hodně děvče, které jednoduše někdy nedokáže vyhodnotit, kdo to s ní myslí vážně a kdo si s ní jen hraje. Stále je ale velmi mladá a ta pravá láska na ni někde určitě čeká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden