Moje šťastná hvězda

Zlomil Sáře srdce?

Vypadá to, že minimálně herec ze seriálu Specialisté Marek Lambora (27) má jasno.


O hvězdě seriálu Dobré zprávy Sáře Rychlíkové  (24) totiž nedávno napsal, že je jeho kolegyní. A pokud spolu opravdu někdy chodili, asi to byla krátkodobá záležitost.


Způsobil jí Lambora bolest?


„Kolegové jako podpora na premiéře,“sdílel snímek s dvěma z nich, přičemž na něm byla i Rychlíková. Nejspíš tak spolu byli jen pár týdnů a opět se potvrdilo, že se jí ve vztazích v poslední době vůbec nedaří. 


Na přelomu roku totiž tvořila pár s dalším hercem, Vojtěchem Vodochodským  (29), a ani v tomto případě to nevydrželo moc dlouho. Rychlíková je tak, zdá se, znovu nezadaná dívka, a to je možná šance pro jejího seriálového kolegu Jana Fantu (27), se kterým tvoří v Dobrých zprávách pár.


Jak dlouho spolu vlastně chodili?

Jejich milostné scény v seriálu často působily tak autenticky, jako by si je snad nacvičovali v soukromí. V případě Lambory se zase šušká, že má být v kontaktu se svou bývalou partnerkou Andreou Bezděkovou (29).

Vrátí se ke své bývalce?

Takže je klidně možné, že se k sobě vrátí. Koneckonců, modelka prý nesla rozchod hodně špatně a údajně se s ním nesmířila do dneška. Společně jim to moc slušelo a lásku jim přáli i jejich fanouškové. Bezděková si navíc ráda chrání soukromí podobně jako Lambora a v tomto ohledu si tak mohou notovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden