Moje šťastná hvězda

Zmátla fanoušky a naštvala se

Momentálně patří mezi nejoblíbenější české herečky, ale i popularita má své stinné stránky. Hlavní hvězda seriálu Slunečná, Eva Burešová (27) nedávno na svém profilu na sociálních sítích sdílela vyznání známé herečce.

Naya Rivera (†33) se přednedávnem tragicky utopila v jezeře. Popsala ji jako skvělou herečku, ale i maminku, a právě toho se její fanoušci chytli. Jak už to tak bývá, na internetu občas některé texty jen prolétneme očima. A právě to se stalo i v případě fanoušků Burešové.

Mysleli si, že jí zemřela matka

Jakmile zahlédli slovo maminka, hned si začali myslet, že Burešová mluví o té své a že se s ní loučí. Její profil začaly zahlcovat zprávy, v nichž jí fanoušci projevovali upřímnou soustrast a přáli jí, aby vše zvládla a byla silná. Pro Evu asi nebylo nic příjemného takové komentáře číst, proto je bez jakékoli odezvy všechny smazala a zablokovala možnost přidávat další.

Asi bude opatrnější

Už v minulosti měla Eva se sociálními sítěmi problém, přednedávnem jí tam měl někdo dokonce nabízet sexuální služby a chodí jí desítky obtěžujících zpráv denně. To ale ještě nějak přešla, ale to, že si někdo špatně přečte popisek a „pohřbí“ její milovanou maminku, to už byla poslední kapka. Burešová už teď se svými fanoušky asi nebude sdílet úplně všechno

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden