Známý bouřlivák vedle nové přítelkyně chytil druhý dech

Ty dva spojovala láska k dceři a podobný smysl pro humor. A tak není divu, že Konvalinková dávala jejich manželství stále novou a novou šanci. Pak už to ale nešlo.

Oldřich Kaiser (66) má mnoho tváří. Zatímco před lety ukazoval spíše tu temnější, nyní se dal do pořádku, a jak se zdá, nová láska mu opravdu svědčí.

Filmoví a televizní diváci už dávno vědí, že Oldřich Kaiser (66) není jen skvělý komik, který spolu se svým dlouholetým kamarádem Jiřím Lábusem (71) exceloval v pořadech Možná přijde i kouzelník.

Tento výjimečný herec byl úžasný jako Jan Machatý ve válečném snímku Tmavomodrý svět, jako Ivan ve snímku Dívka za zrcadlem a diváky si získal i jako Jan Dítě ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále. Za své výkony ve filmech Masaryk a Po strništi bos pak zcela právem obdržel sošku Českého lva.

Přátelé na něj nedají dopustit

Talentovaný Kaiser má mnoho tváří a jen jeho nejbližší tuší, která z nich je ta pravá. Ti, kteří ho ale opravdu dobře znají, na něj nikdy nedají dopustit. A to i přesto, že jeho bouřlivý život občas

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře