Moje šťastná hvězda

Zničí brzy lásku mezi Sandevou a Prachařem žárlivost?

Ačkoli jejich lásce zpočátku nikdo nedával velkou šanci, dnes jsou spolu herec Jakub Prachař (40) a herečka z Jedné rodiny Sara Sandeva (26) několik let.


Až nedávno se ale ukázalo, že herečka na staršího partnera žárlí. Když měl jít na natáčení zábavné show Máme rádi Česko, připravila mu Sandeva svačinu a k ní připojila i zajímavý vzkaz. „S nikým se v práci nebav a mazej domů,” stálo v něm. Sandeva dost možná tušila, s kým se Prachař na natáčení setká.


Zrovna v tomto díle zábavné show totiž soutěžila také půvabná modelka Justýna Zedníková (21). Právě s ní Prachař před časem natáčel i film Jedeme na teambuilding a povídalo se, že to mezi nimi jiskří.


Jakub Prachař (40).

Milostné pletky?

Dokonce se objevily i spekulace, že spolu snad měli přožít krátký románek, nicméně dodnes se to nikomu nepodařilo potvrdit. Pravda ale je, že se o Prachařově nevěře povídalo i v době, kdy byl ještě manželem Agáty Hanychové (39).

Na druhou stranu, Sara Sandeva je skutečně krásná, milá a mnozí ji Prachařovi závidí. Moc tak nevěříme tomu, že by vztah s ní riskoval kvůli nějakému krátkodobému románku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden