Zničí jejich manželství obrovská žárlivost?

Tají manželskou krizi? Co dělá TOMÁŠ MATONOHA (49), zatímco jeho žena LUCIE BENEŠOVÁ (46) natáčí? Vypadá to, že se v jejich vztahu objevil někdo třetí.

Nikdy žádné problémy netajili. Když v jejich manželství nebylo něco v pořádku, Lucie Benešová (46) to bez okolků přiznala. Vždycky všechno ale brala s humorem a nadhledem. Nyní je ale nejspíš situace mnohem
vážnější.

Nejprve se spekulovalo, že si Matonoha našel milenku na Slovensku, kde natáčel nový seriál. Jeho milenkou podle některých slovenských kolegů měla být zadaná Zuzana Norisová (41). To však oba zatvrzele vyvracejí.

Navíc je všeobecně známo, že Matonoha má slabost pro blondýnky, nikoli pro brunetky. Kromě toho se říká, že si Matonoha natolik hlídá svou manželku, že je jen stěží možno uvěřit zvěstem, že si našel milenku.

Vždyť prý často chodí s Benešovou i na natáčení seriálu Slunečná. Na druhou stranu ho ale všichni kolegové i přátelé údajně popisují jako někdejšího proutníka, který nepohrdl pohledem na krásnou ženu a občas se zkrátka neudržel a některou pozval na skleničku, či dokonce na večeři.

Zachránila ho před zkázou

O Matonohově životě předtím, než potkal Benešovou, toho však příliš známo není. On sám se považoval za

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden