Zničí jejich manželství obrovská žárlivost?

Tají manželskou krizi? Co dělá TOMÁŠ MATONOHA (49), zatímco jeho žena LUCIE BENEŠOVÁ (46) natáčí? Vypadá to, že se v jejich vztahu objevil někdo třetí.

Nikdy žádné problémy netajili. Když v jejich manželství nebylo něco v pořádku, Lucie Benešová (46) to bez okolků přiznala. Vždycky všechno ale brala s humorem a nadhledem. Nyní je ale nejspíš situace mnohem
vážnější.

Nejprve se spekulovalo, že si Matonoha našel milenku na Slovensku, kde natáčel nový seriál. Jeho milenkou podle některých slovenských kolegů měla být zadaná Zuzana Norisová (41). To však oba zatvrzele vyvracejí.

Navíc je všeobecně známo, že Matonoha má slabost pro blondýnky, nikoli pro brunetky. Kromě toho se říká, že si Matonoha natolik hlídá svou manželku, že je jen stěží možno uvěřit zvěstem, že si našel milenku.

Vždyť prý často chodí s Benešovou i na natáčení seriálu Slunečná. Na druhou stranu ho ale všichni kolegové i přátelé údajně popisují jako někdejšího proutníka, který nepohrdl pohledem na krásnou ženu a občas se zkrátka neudržel a některou pozval na skleničku, či dokonce na večeři.

Zachránila ho před zkázou

O Matonohově životě předtím, než potkal Benešovou, toho však příliš známo není. On sám se považoval za

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama