Zničí jejich manželství šokující nevěra?

Dá Adéla svému manželovi brzy nůž na krk?

Zdá se, že Adéla Gondíková (47) s Jiřím Langmajerem (54) stojí před velkým rozhodnutím. Pokusí se ještě zapracovat na společném dítěti, a nebo jim budou stačit chvíle, které stráví se synem Langmajerovi dcery?

Brzy to budou dva roky, co Adéla Gondíková (47) s Jiřím Langmajerem (54) stanuli před oltářem a slíbili si věčnou lásku. Tehdy to pro ně byl velký den, kterým chtěli stvrdit, že to spolu myslí vážně a vůbec si nedokáží připustit, že by ještě někdy byli jeden bez druhého.

Karanténu využili k tomu, aby byli víc spolu

V poslední době se ale jejich život postupně dramaticky mění. Kdo by si ale myslel, že jim negativně ovlivnila život koronavirová pandemie, ten by se spletl. Především Jiří si naopak dobu první vlny koronaviru užil a nejspíš si tak užívá i tu současnou, kdy je kulturní život nejen u nás, ale vlastně po celém světě, značně omezen.

„Díky téhle situaci, zvlášť na jaře, jsme si užili jedno z nejkrásnějších období, které jsme spolu zažili. Chodili jsme denně na

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden