Zničí jejich vztah drsná žárlivost?

Exmanželka Jakuba Prachaře říká, že jej stále miluje. Pokusí se ho se Sandevou rozdělit?

Na první pohled působí JAKUB PRACHAŘ (38) a SARA SANDEVA (24) jako dokonalá dvojka, kterou jen tak něco nerozhází. Je to ale jen pár týdnů, co se měli přímo na ulici ostře pohádat...


Koncem ledna se objevily informace o tom, že se doposud spokojený vztah Jakuba Prachaře (38) a krásné Sary Sandevy (24) otřásá v základech. Důkazem budiž údajná vyostřená hádka na ulici, které se stal svědkem jeden z novinářů.


Podle něj měla mladá herečka slzy v očích a herec, který šel pár kroků před ní, prý sprostě nadával. Souvisí to nějak s tím, že se nedávno nechala bývalá manželka Prachaře Agáta Hanychová (36) slyšet, že otce své dcery stále miluje? Bojí se Sandeva, že by ji mohl partner kvůli Hanychové opustit? 


Mladá herečka ještě podle všeho nemá vyhráno.

S někým takovým by nebyla

Asi každý si všiml, že od chvíle, kdy začal Jakub Prachař chodit se svou hereckou kolegyní ze seriálu Dvojka na zabití, doslova září štěstím. Avšak žádná idylka netrvá věčně. Můžeme se jen dohadovat, co mladou herečku tolik zasáhlo. Možná se v ní opravdu probudila žárlivost a udeřila na svého partnera, jestli je k ní zcela upřímný.

Tomu by se ani nikdo nedivil vzhledem k tomu, jak v poslední době Hanychová mluví o Prachařovi. Úplně totiž obrátila! Zatímco ještě nedávno na něm nenechala nit suchou, teď na něho pěje doslova ódy. O něco později se pak nechala Sandeva slyšet, že by divné narážky a vulgární výrazy u mužů nikdy netolerovala.

„S takovým člověkem bych nebyla. To bych mu řekla jedno balkánské prijatno, neboli sbohem, a hotovo,“ uvedla s tím, že by se kvůli tomu neváhala se svým partnerem okamžitě rozejít. Chtěla tím snad naznačit, že podobný osud čeká i Prachaře, pokud by se k ní chtěl ještě někdy takhle chovat? 

Snaží se ho získat zpátky? 

Nejistota a pochybnosti s lidmi dělají divy. Klidně by tak mohly nabourat důvěru ve vztah, který se dosud tak slibně vyvíjel. Jen málokdo by totiž asi dokázal čelit tak tvrdé konkurenci, jakou nepochybně Agáta Hanychová je.

Ona i Jakub Prachař sice dlouho vypadali jako dva naprosto znepřátelení lidé, kteří si nemohou přijít na jméno. Jenže co když je to jenom póza?

Minimálně u bývalé modelky se zdá, že jí bývalý manžel není tak ukradený, jak se snaží všem namluvit, i když se raději vzdala jeho příjmení a zásadně ho oslovovala „tím druhým exmanželem“ a naznačovala, že pokud mu nezaplatí milionové vyrovnání za jejich dům, mohl by ji bývalý vyhodit na ulici i s dětmi, dcerou Miou (4) a synem Kryšpínem (10).

Nejprve, když mluvila o svých krátkodobých vztazích, uvedla, že je zkrátka náročná, a pak všem vyrazila dech, když řekla, že její exmanžel byl fakt dobrý, takže se po něm těžko hledá.

Chtěla tím snad Prachařovi poslat tajemný vzkaz, že by ho chtěla zpátky? Možná jí leží vztah se Sandevou v žaludku a nemůže se smířit s tím, že je její bývalý šťastně zamilovaný. 

Agáta Hanychová se nechala slyšet, že otce své dcery stále miluje.

Stále na něho musí myslet

Bylo by celkem pochopitelné, kdyby Saru Sandevu Hanychová tak znervózňovala. Vždyť spolu mají dítě, které je bude už navždy spojovat. „Kubu samozřejmě miluju a budu ho milovat o konce života.

Je to otec mé dcery,“ nechala se před časem bývalá modelka slyšet. Nechal by se Prachař zlomit? Vždyť Hanychová byla jeho dětskou láskou a čekal na ni mnoho let, než ji získal. Není pak divu, jestli s mladou Sarou cloumají emoce a žárlivost. Dost možná totiž bude muset o svůj vztah pořádně zabojovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden