Zničí jí odchod ze Sestřiček úspěšnou kariéru?

Šušká se o tom, že už má na stole novou, atraktivní nabídku.

Odchod Sabiny Laurinové (49) ze seriálu Sestřičky Modrý kód byl pro televizní diváky velkou ranou pod pás a mnozí dodnes netuší, proč tomu tak bylo. Zdá se ale, že pravda pomalu vyplouvá na povrch. Proč Laurinová ve skutečnosti z úspěšného projektu odešla?

Velmi složitý byl pro herečku Sabinu Laurinovou (49) odchod ze seriálu Sestřičky Modrý kód. Vždyť v tomto projektu strávila pět let a stala se za tu dobu mezi televizními diváky velmi oblíbenou postavou.

„Její příběh se naplnil. Skutečně jsem se s ní sžila a budu na ni vzpomínat stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy. Jak se říká: něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ prozradila Laurinová krátce poté, co se provalilo, že v Sestřičkách končí.

Má už jistou novou práci?

Málokdo ale asi čekal, že se tím snaží všem mezi řádky povědět, že se s ní na televizních obrazovkách znovu brzy potkají. Není žádným tajemstvím, že

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden