Zničí jí problémy s pitím kariéru?

Bývalá dětmi oblíbená hvězda Dagmar Patrasová (62), si nedávnou autonehodou, kdy usedla za volant opilá, způsobila spoustu problémů. Nejenže přišla o řidičský průkaz, ale zdá se, že ztratila také práci v divadle.

Zdá se, že si bude muset herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (62) začít zvykat na život, který dosud neznala. Její pracovní diář totiž údajně zeje prázdnotou a žádné nové nabídky momentálně nepřicházejí.

Za vším stojí podle všeho autonehoda z loňského roku, kdy 26. prosince bourala v podnapilém stavu. Spěchala na představení Sněhová královna, o něž byla do té doby doslova rvačka. Do divadla Hybernia už ale hlavní hvězda nedorazila a vypadá to, že už si oblíbenou hrdinku nezahraje.

Nic na tom nezmění ani fakt, že se Dáda konečně přiznala, že večer před nehodou pila. A prý hodně. Kdyby to bylo jen trochu možné, vzala by Patrasová s jistotou své chování zpátky. Nehodu totiž považuje za jednu z největších pitomostí svého života.

O tom, zda šlo o výjimečnou situaci, nebo jezdila pod vlivem alkoholu pravidelně, se můžeme jen dohadovat. Vyhodili ji z divadla Nehoda na křižovatce ulic Korunní a Boleslavská jí nepochybně změnila život od základu.

Hned druhý den totiž přišla studená sprcha v podobě nekompromisního vyhazovu z divadla. Producenti se měli dohodnout, že zatím nechtějí Patrasovou obsazovat. „Co se záskoků týká, jsme připraveni na cokoli,“ uvedl jeden z kolegů herečky, který ve Sněhové královně hraje také.

V představení Sněhová královna opravdu zářila. Tomu je ale konec. Nejsou to jen zaměstnavatelé, kteří se kvůli chování bývalé dětské hvězdy hlasitě bouří. Zklamala fanoušky Po prohlášení, že se Patrasová již v představení neobjeví, se ozvali také fanoušci. „Já jsem dětem dala lístky na Sněhovou královnu pod stromeček, protože mají Dádu moc rády,“ vysvětlovala jedna z maminek s tím, že je pro ni i děti velkým zklamáním, že herečku v muzikálu neuvidí.

Svěřila se také, že se na Patrasovou její děti už možná ani dívat nebudou. Podle diváků je naprosto neodpustitelné, že jela na dětské představení  opilá. I kdyby si prý bývala vzala.taxi, tak je to pro ni prý obrovská hanba. Zůstane bez práce? V programu Patrasové na letošní rok, který je veřejně dostupný, jsou jen dvě dohrávky Sněhové královny. Jinak tam není vůbec nic.

Zdá se, že ani jiní pořadatelé dětských akcí a představení se dvakrát nepředhánějí, aby ji obsadili. Jestli za to mohou potíže s alkoholem, které mají podle výpovědí lidí z jejího nejbližšího okolí trvat již několik let, není zcela jasné.

V každém případě bude asi chvíli trvat, než se podaří herečce napravit svou pošramocenou reputaci.

reklama
reklama

Komentáře