Zničí jim manželství slabost pro krásky?

Jeden z nejhezčích mladých hereckých párů čeká druhé dítě, ale jejich problémy nemizí. Co bude dál, až spolu nebudou hrát v Ordinaci?

Lékařka Márová z končící Ordinace alias Markéta Děrgelová (33) oznámila začátkem roku, že k synkovi Vavřincovi (4) přibude letos u nich doma sourozenec. Znamená to, že v jejím manželství s hercem Patrikem Děrgelem (32) je zase všechno v pořádku?

Zpočátku brali oba dva, jak mladý a ctižádostivý Patrik Děrgel (32), tak jeho manželka Markéta Děrgelová (33), za vyložené terno, když je oba angažovali do Ordinace v růžové zahradě, a ještě jako manželský pár.

Byla to pro ně příležitost, jak se blýsknout, demonstrovat profesionální spolehlivost a vydělávat slušné peníze, ale teď si pravděpodobně spíš oddychnou, až natáčení skončí.

V seriálu, jak známo, musí být o čem hrát a Markétě přiřkli scenáristé úlohu ženy vampa a jako takovou ji také využili. Nejprve musel její žárlivý manžel přihlížet tomu, jak ji objímá lékař s ADHD poruchou Ivan Lupták (34), a částečně se mu ulevilo až poté, co Lupták přiznal, že je gay.

Brzy mělo být hůř, když v seriálu začala chodit s Robertem Jaškówem (51) v dvojjediné roli primáře a jeho otce. Živočišný herec milostné scény s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře