Zničí manželství kolegyně?

Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) žije po boku charismatického herce ze seriálu Zločiny Velké Prahy JIŘÍHO LANGMAJERA (54) už pěknou řádku let. Možná se to ale změní.

Ještě předtím než ho herečka poznala, věděla, že je to pořádné číslo. Adéla Gondíková (47) se ale do herce Jiřího Langmajera (54) bláznivě zamilovala i přesto, že věděla, jakou slabost má pro ženy. Jiří byl totiž známý sukničkář a stály se na něj fronty. On toho využíval a užíval si ženskou pozornost.

Kompletně ho změnila?

To ale nebyl jeho jediný nešvar. V minulosti také často popíjel alkohol, což mělo negativní vliv na jeho chování. Ale ani to Adélu neodradilo a stála při něm. Po čase Langmajer poznal, jak moc mu Gondíková pomohla stát se lepším člověkem. Po deseti letech vztahu si ji proto také vzal za manželku.

Střídal jednu milenku za druhou

Jiřího milostná historie je skutečně bohatá. Udržoval poměr například s herečkou Ivanou Jirešovou (43), která hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Dále se potom objevoval ve společnosti modelky Petry Faltýnové (42) a randil s dnes už filmovou režisérkou Terezou

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden