Zničí Morávková manželství Čenskému?

Co spolu mají?

Přijde-li řeč na jeho seriálovou partnerku, JAN ČENSKÝ (55) na DANU MORÁVKOVOU (44) pěje samou chválu. Netají se také tím, že si spolu náramně rozumějí a že se dokonce navzájem nazývají mamkou a taťkou. To se ale vůbec nelíbí jeho ženě DANĚ.

Mezi kolegy Čenským a Morávkovou vždy panovaly ryze přátelské vztahy. Od doby, co se spolu objevují na televizních obrazovkách v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby manželský pár, se ale zdá, že se jejich přátelství posunulo o stupínek výš. Mnozí si totiž začínají myslet, že ti dva spolu něco mají. A jedna z nich je zřejmě i Janova oficiální manželka!

Musí se přemáhat

Jak totiž sám herec přiznal, jeho žena na Morávkovou regulérně žárlí. Nelze se jí také divit, když doma musí od svého chotě poslouchat, jak je jeho kolegyně úžasná a skvělá. „Pravda, nesmím ji doma moc chválit,“ netají se Čenský tím, že se jinak jeho žena snaží Danu respektovat a tolerovat.

Jenže pro dámu, která si jednou musela projít manželovou zradou v podobě nevěry, asi není jednoduché věřit tomu, že jde jen o pouhé pochvalné řeči. Když se navíc musí doslýchat, že si její muž na veřejnosti s Morávkovou hrají na mamku a taťku, na náladě jí to asi nepřidá.

„To je taková naše hra,“ snaží se Jan zlehčovat situaci s výmluvami, že tím, že hrají v seriálu manželský pár, rádi se tak někdy oslovují i na veřejnosti. Jako by si herec tajně přál, aby se jeho seriálové manželství stalo realitou. Co vypuštěný komentář z jeho úst na adresu Dany, to jeden velký kompliment.

Dokonalá symbióza

Když například nedávno popisoval jejich moderátorskou spolupráci na Zlínfestu, mluvil o ní, jako kdyby na pódiu stál vedle bohyně. „Při moderování se s Danou výborně doplňujeme. Ona má vlastnosti, které mě fascinují. Například je vždycky dokonale připravená. Já jsem zase praktik a umím zaimprovizovat, což do sebe navzájem zapadá jako puzzle,“ pochvaluje si herec hereččiny kvality a jako by tím chtěl naznačit, že by se takhle skvěle doplňovali i v soukromém životě.

Čenský jistě nemá o sympatie žen nouzi.

Neklapne to

Pokud si Čenský na Morávkovou dělá ve skrytu duše zálusk, může si nechat zajít chuť. Herečka je šťastně vdaná za hudebníka PETRA MALÁSKA (52), s nímž léta patří mezi nejstabilnější páry v branži. I kdyby vůči Janovi chovala nějaké větší sympatie, určitě by si kvůli nim nenechala rozbít rodinu. Zároveň by jistě nechtěla pošramotit ani tu Janovu. Oba se tak budou muset spokojit pouze s hraným vztahem.

Jen hercova manželka Dana se asi bude muset obrnit větší trpělivostí, jelikož jak se zdá, Honzova óda na Morávkovou asi jen tak neutichne.

Malá náhražka

I tak nemusí herec smutnit, Sice s Danou zůstanou pouze na kolegiální a přátelské úrovni, jakožto partnerku si ji ale bohatě užije v Ordinaci, kam se oba po půlroční pauze vrátí.

I když na televizních obrazovkách nebudou zrovna cukrovat, Jan si přesto přijde na své. „Scenáristé nás původně chtěli rozdělit, ale fanoušci si to pravděpodobně nepřáli, protože nás neustále dávají dohormady.

Takže uvidíme, jak to všechno dopadne. Zatím fungujeme ne zcela pospolu a budeme se hádat o děti. S Danou se ale krásně hádá. Moc mě to baví,“ uzavírá Čenský.

Hercova manželka, taktéž Dana, to s Čenským prý občas nemá snadné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden